Четвер, 01.10.2020, 06:41 Вітаю Вас Гість

БЕЗПЕКА РОБІТ В ЕЛЕКТРОУСТАНОВКАХ

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Корисні файли

Головна » Файли » Корисні файли

КОРОТКА ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПО ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ
[ Викачати з сервера (28.1 Kb) ] 12.04.2013, 23:22

КОРОТКА ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПО ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ

Електрична  енергія як сама універсальна і зручна для використання форма енергії є сьогодні вірним помічником людини на виробництві та в побуті. Але електрика може принести і непоправної шкоди здоров'ю людей, якщо не виконувати правила електробезпеки і не дотримуватися заходів особистої обережності. Смертельно небезпечна ситуація виникає завжди, коли людина з одного боку стосується неізольованого проводу або металевого корпусу електроприладу з несправною ізоляцією, а з іншого - землі, заземлених предметів, труб, стоїть на вологому ипи сирій підлозі і т. п.

Щоб уникнути нещасних випадків з самими тяжкими наслідками    НЕ МОЖНА торкатися до проводів, провислих або лежачих на підлозі. Більше того, смертельно небезпечно не тільки торкатися, але й підходити ближче ніж на 8-10 метрів до лежачого на землі обірваного проводу.

Стороннім особам НЕ МОЖНА заходити в трансформаторні підстанції, розподільні пристрої, відкривати силові щитки, відкривати або знімати огорожі. Доступ до цього устаткування повинні мати тільки спеціально навчені люди після виконання необхідних заходів безпеки.

Так само в побуті сьогодні часто використовуються генератори, тому як вартість дизельних генераторів досить невисока, і користується великим попитом, при експлуатації дизельних генераторів важливо так само дотримуватися перераховані правила. НЕ МОЖНА виконувати будь-які роботи, дії, які можуть призвести до пошкодження електричних мереж: наїзд на опори ліній електропередачі; робота автокранів, автовишок або механізмів, комбайнів висотою більше 4 метрів поблизу і під проводами; демонтаж, зняття з метою крадіжки, хуліганства елементів опор , устаткування, проводів, ошиновки. Це завжди веде до порушення електропостачання міст, сіл, заводів, господарств. У підсумку гинуть люди. Особлива відповідальність за електробезпеку дітей лежить на батьках, вчителях, вихователях. Забороняти дітям: - залазити на дахи будинків і будов, де поблизу проходять електричні дроти, залазити на опори повітряних ліній (ПЛ); - грати під проводами ПЛ; - влаштовувати стоянки для відпочинку під ПЛ, розводити багаття; - розбивати ізолятори на опорах, лампи вуличного освітлення; - робити накиди дроту та інших предметів на проводи; - запускати під ПЛ повітряного змія; - проносити під проводами довгі предмети, які можуть наблизитися до проводів.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! У людини немає спеціальних органів почуттів, які попереджали б про небезпеку електричного струму. Тільки знання та виконання простих правил електробезпеки, дотримання заходів особистої обережності можуть запобігти ураженню електрострумом.Категорія: Корисні файли | Додав: ohranatruda
Переглядів: 1671 | Завантажень: 124 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Корисні файли [22]
ПОПУЛЯРНІ ФАЙЛИ


Конституція України


Электрическая безопасность: Учеб. пособие


Электробезопасность в трёхфазных сетях переменного тока


Закон України "Про охорону праці"


Постер "Електробезпека"


Билеты на 4 группу по электробезопасности


Релейная защита в распределительных электрических сетях. Пособие для практических расчетов


Закон України "Про електроенергетику"


Библиотека электромонтера


Електробезпека на виробництві. Рівень знань. Кваліфікаційні групи.

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0