Як засвідчує аналіз, близько третини випадків на виробництві в електроенергетиці трапляється внаслідок незадовільних знань працівниками вимог безпеки, майже дві третини нещасних випадків стали наслідком порушень трудової та виробничої дисципліни і лише 5–7 % нещасних випадків трапляються в результаті незадовільного технологічного стану енергетичного обладнання або
інших причин.
Особливості роботи енергетиків полягають у тому, що вони зобов’язані оперативно усувати пошкодження в аварійних ситуаціях, які, як правило, виникають під час несприятливих погодних умов
або стихійного лиха. При цьому необхідно уміти правильно орієнтуватись у складній обстановці, приймати оптимальні рішення, невідкладно усувати пошкодження і при цьому забезпечувати безумовне виконання Правил безпеки.
Метою сайта work-in-electri.ucoz.ua є роз’яснення окремих вимог "Правил безпечної експлуатації електроустановок" а також надання інших інформаційних матеріалів.
Для зручності користування на сайті наведені тексти окремих нормативно-правових актів, а також іншої документації. Сподіваємось, що сайт work-in-electri.ucoz.ua буде корисним посадовим особам, які організовують або контролюють виконання вимог безпеки: керівникам і спеціалістам підприємств та їх структурних підрозділів, служб охорони праці, а також для майстрів, електромонтерів та інших працівників енергокомпаній, електростанцій і електричних мереж.
Зверніть УВАГУ!
Матеріали, викладені на цьому сайті слід розглядати як пояснювальні або рекомендаційні, а слова як, наприклад, "повинно", "необхідно", "слід", не означають обов’язковості виконання або застосування.
Ураження дятла електричним струмом