ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ РОБІТ НА ПІДПРИЄМСТВІ


ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ РОБІТ У ДІЮЧИХ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКАХ


Історія світильника


Фактори ураження електричним струмом


Електротравматизм і заходи щодо його попередження


Система технического обслуживания и ремонта энергетического оборудования : Справочник


Ураження людини електричним струмом: різновиди


У чому полягає небезпека електрики


Расследование и учет аварий и инцидентов


Небезпека ураження електричним струмом

П`ятниця, 26.04.2024, 17:23 Вітаю Вас Гість

БЕЗПЕКА РОБІТ В ЕЛЕКТРОУСТАНОВКАХ

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Статті


У чому полягає небезпека електрики

А дійсно, у чому полягає небезпека електрики? А може це все випадкові прикрі вигадки, і нічого небезпечного в ньому немає? Щоб розібратися з цим, давайте з Вами подивимося на все технічно. Ми знаємо, що електрика являє собою, впорядкований рух заряджених часток, таких як вільні електрони, у твердих тілах (це відноситься до провідників), ну і іонів у різних рідинах (електролітах) і деяких газах.
Починають вони свій шлях від самого джерела електрики, де вони з'явилися в результаті виконання певної роботи і, пройшовши по всьому замкнутому ланцюгу навантаження, знову повертаються в джерело назад. Але під ... Читати далі »
Переглядів: 4162 | Додав: ohranatruda | Дата: 23.06.2013 | Коментарі (0)


Несправне електрообладнання причина пожежі


Як відбувається так, що працює собі електрообладнання і працює і раптом щось сталося, раптом пролунав тріск, бабах і пішов дим. У кращому випадку спрацює автомат і знеструмить пристрій, а невеличке займання можна погасити вогнегасником без особливих тубот. Але буває що захист в електроустановці, по якійсь причині відсутній, або ж у НЕ працездатному стані. Ось тут то і виникає велика ймовірність розвитку справжньої пожежі. А в більшості випадків причиною пожеж стає повне халатне не дотримання простих елементарних правил електробезпеки. ... Читати далі »
Переглядів: 1920 | Додав: ohranatruda | Дата: 23.06.2013 | Коментарі (1)


Фактори ураження електричним струмом

Ви беретеся своїми руками за оголені дроти, що знаходяться під високою напругою і Вас не б'є електричним струмом. Здорово. Але це можливо у двох випадках, якщо на Ваші руки в надійних гумових рукавичках (але все одно, краще не братися), і в тому випадку, якщо ваша шкіра дуже хороший діелектрик (що у звичайних людей не спостерігається). На жаль, людська шкіра поганий діелектрик і тому контакт людей з електрикою, як правило, закінчується всілякими травмами і летальними наслідками. Шкода, але таке життя. І тому, пропоную розглянути основні фактори ураження електричним струмом, з метою попередження жахливих наслідків. ... Читати далі »
Переглядів: 4795 | Додав: ohranatruda | Дата: 23.06.2013 | Коментарі (0)


Якщо людина або тварина доторкнеться до елементу електроустановки, який знаходиться під напругою , то через його тіло пройде електричний струм. Значення струму залежить від напруги , опору, який має тіло , і матеріалу, що знаходиться між тілом і струмоведучими частинами або землею (одяг , взуття , стать і т. д.).
Небезпечна напруга може з'явитися , як здалося б неспеціалісту , абсолютно несподівано . Наприклад , при невиконанні приписаних нормами технічних заходів людина може бути вражений струмом при дотику до крана або трубі водопровідної мережі , якщо десь в будівлі , навіть в іншій його частині або на іншому поверсі , сталося замикання електроп ... Читати далі »
Переглядів: 3877 | Додав: ohranatruda | Дата: 30.04.2013 | Коментарі (1)



Найпершим джерелом штучного світла було вогнище . Таким чином , спочатку житлові приміщення освітлювалося одним джерелом, що знаходиться в центрі. Необхідність у додатковому освітленні виникло одночасно з потребою людини самовиражатися в наскальних розписах. У роботі йому допомагав факел, який встановлювався в щілини між камінням. У Середні століття для зміцнення факела на площині стіни стали застосовуватися ковані затиски. Саме це нехитрий пристрій послужило прообразом бра.

У Греції і Римі були широко поширені підлогові світильники , що складаються з триніжок і чаші з горючою речовиною (нерідко з ароматичними добавками). Пізніша модифікаці ... Читати далі »
Переглядів: 6223 | Додав: ohranatruda | Дата: 30.04.2013 | Коментарі (4)

« 1 2
Форма входу
ПОПУЛЯРНІ ФАЙЛИ


Конституція України


Электрическая безопасность: Учеб. пособие


Электробезопасность в трёхфазных сетях переменного тока


Постер "Електробезпека"


Закон України "Про охорону праці"


Релейная защита в распределительных электрических сетях. Пособие для практических расчетов


Закон України "Про електроенергетику"


Билеты на 4 группу по электробезопасности


КОРОТКА ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПО ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ


Електробезпека на виробництві. Рівень знань. Кваліфікаційні групи.

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0